Doke Pauwels
In haar nieuwe werk speelt de jonge choreograaf Doke Pauwels met poëtische principes bij het “schrijven” van een fysiek gedicht. The Hatred of Poetry is een korte trip vol rijm, paradox en desoriënterende beweging. Geleid door drie dansers, met het metrum van je eigen fantasie. Op uitnodiging van Lucky Fonz III maakte Doke tijdens de lockdown een kort fragment van wat later The Hatred of Poetry zou worden, een begin van een choreografisch onderzoek waarin zij een poëtisch, compositorisch instrumentarium vertaalt naar lichamen, ruimte en beweging.
Volg deze artiest:
Kalpanarts
In In Two Minds onderzoekt Kalpanarts de principes van macht en manipulatie. De strategieën van de heerser en volger zijn complex, maar ook akelig eenvoudig. De vijf dansers en twee muzikanten maken dit spanningsveld voelbaar. Kalpanarts liet zich inspireren door onder meer Bikram Choudhury, Mata Hari, Mao Zedong, en Donald Trump.
Volg deze artiest:
Reserveren
Je bent altijd welkom om op de bonnefooi binnen te lopen bij het Vondelpark Openluchttheater. Wil je zeker zijn van een zitplek? Dan kun je hier alvast je stoel reserveren tegen een kleine bijdrage.
Je kunt hieronder reserveren.
Reserveren kan niet meer, dus kom op tijd
Voor deze voorstelling zijn alle plekken gereserveerd maar je kunt altijd op de bonnefooi naar het Vondelpark Openluchttheater komen! We houden maar een deel van de plekken vrij voor reserveringen, en vijf minuten voor aanvang van het (hoofd)programma worden alle plekken vrijgegeven.
€7.50Toevoegen aan winkelwagen