Amsterdam Klezmer Band
Mix een dosis klezmer met een snufje jazz, voeg daar een scheutje Balkan aan toe en voilà: je hebt het recept voor Amsterdam Klezmer Band. De Amsterdam Klezmer Band begon in 1996 als een groep straatmuzikanten die traditionele Jiddische muziek speelde.
25 jaar later is de band uitgegroeid tot een internationaal gevierde band met een ijzersterke live reputatie. De band laat het publiek graag zweten, maar kan je ook laten wegdromen met soulvolle klaagzang.
Primaat
Vlijmscherpe Nederlandstalige raps, funky blazers en jazzy keys; het zijn de kenmerken van de achtkoppige, energieke band Primaat. Met onder anderen nummers als ‘Waarom Doe Je Wat Je Doet, Dude?’ en ‘Oeh Ah’ weten de jongens van Primaat je met hun sterke blazerssectie en overweldigende energie totaal omver te blazen. Hoewel wij het zouden omschrijven als opzwepende hiphop met een flinke dosis funk’, noemt Primaat het simpelweg ‘beestachtig lekker’. En dat dekt 100% de lading!
Reserveren
Je bent altijd welkom om op de bonnefooi binnen te lopen bij het Vondelpark Openluchttheater. Wil je zeker zijn van een zitplek? Dan kun je hier alvast je stoel reserveren tegen een kleine bijdrage.
Je kunt hieronder reserveren.
Reserveren kan niet meer, dus kom op tijd
Voor deze voorstelling zijn alle plekken gereserveerd maar je kunt altijd op de bonnefooi naar het Vondelpark Openluchttheater komen! We houden maar een deel van de plekken vrij voor reserveringen, en vijf minuten voor aanvang van het programma worden alle plekken vrijgegeven.
€7.50Toevoegen aan winkelwagen